Riigi Kinnisvara

Uudised > Valga Rajaleidja kolib jaanuaris riigimajja

Valga Rajaleidja kolib jaanuaris riigimajja

Valga kohtu- ja riigimaja, Kesk 12. Foto - Margus Pahv.
Valga kohtu- ja riigimaja, Kesk 12. Foto – Margus Pahv.

Alates 2. jaanuarist asub haridus- ja noorteameti Rajaleidja keskus Valgas riigimajas aadressil Kesk tn 12.

„Kolime värskelt renoveeritud 111-aastasse endisesse pangahoonesse, kuhu on meie töötajate ja klientide jaoks loodud head tingimused. Keskuses jätkavad tööd meie õppenõustamise spetsialistid: psühholoog, eripedagoog, logopeed ja sotsiaalpedagoog, kelle vastuvõtule on lapsevanemad ja lastega töötavad spetsialistid oodatud,“ rääkis haridus- ja noorteameti Rajaleidja Kagu-Eesti büroo juht Iiris Tagen.

Nõustamine ja klientide vastuvõtt toimub eelneval registreerimisel. Nõustamisaja broneerimiseks saab kasutada e-broneerimissüsteemi aadressil www.rajaleidja.ee või helistades telefonil 7350700.

Rajaleidja keskustes töötavad eripedagoogid, logopeedid, sotsiaalpedagoogid ja psühholoogid pakuvad tasuta õppenõustamist vanematele, õpetajatele, tugispetsialistidele ja teistele lapsi haridusteel toetavatele täiskasvanutele.

Õppenõustamise käigus selgitatakse välja lapse õppimise või käitumisega seotud probleemid, mis takistavad edukat haridusteed. Seejärel nõustatakse last ümbritsevaid täiskasvanuid, kuidas toetada lapse arengut ja toimetulekut ning korraldada õpet ja kasvatust.

2024. aastal saab Rajaleidja üle-eestiline võrgustik 10 aastaseks.

  • Lõuna-Eesti Postimees
  • 13. detsember 2023

Loe järgmisena

Oleme alati koostööle avatud

Riigimajad teevad koostöö lihtsaks nii eri asutuste vahel kui ka kohaliku elaniku ja ametniku jaoks. Plaanime kõik riigimajad valmis ehitada 2030. aastaks. Tere tulemast lähimasse riigimajja!

Võta ühendust