Riigi Kinnisvara

Uudised > Riigimaja viib Valga büroopindade kvaliteedi uuele tasemele

Riigimaja viib Valga büroopindade kvaliteedi uuele tasemele

Uut kohtu- ja riigimaja tutvustas Riigi Kinnisvara ASi projektijuht Janek Kivilaid (keskel). Tema juttu täiendasid riigifirma kommunikatsioonijuht Annely Jõgeva (paremal) ning kliendi- ja partnerkogemuse arendusjuht Hedvig Evert. Foto: Arvo Meeks, allikas Lõuna-Eesti Postimees

 

Kuigi viimased ehitustööd veel käivad, on enamik Valga kohtu- ja riigimajja kolima pidanud asutustest seal juba tegutsemas. Motivatsioonist majja tööle kolida puudust olla ei tohiks, sest sealsed lahendused teevad Valga ülejäänud hoonetele silmad ette.

Süsteemide seadistus veel käib, aga muidu on aadressil Kesk 12 asuva väärika maja uuendamine sisuliselt valmis ning plaan on see oktoobris ametlikult avada, kuid kindel päev on veel lahtine, lausus ASi Riigi Kinnisvara kinnisvaraarenduse projektijuht Janek Kivilaid. Majja on kolimata veel transpordiamet, põllumajanduse registrite ja informatsiooni amet (PRIA) ning haridus- ja noorteamet.

Loe pikemalt ja vaata galeriid siit

  • 14. september 2023

Loe järgmisena

Oleme alati koostööle avatud

Riigimajad teevad koostöö lihtsaks nii eri asutuste vahel kui ka kohaliku elaniku ja ametniku jaoks. Plaanime kõik riigimajad valmis ehitada 2030. aastaks. Tere tulemast lähimasse riigimajja!

Võta ühendust